ПОШУК

 

ТОВ " Рейнбо-Лтд" було засновано 19 жовтня 1993р., тобто на самому початку розвитку фармацевтичного ринку України. На той момент наша компанія була однієї з головних компаній, яка імпортувала великий вибір ліків з Індії європейської якості за доступною ціною. Ми також спеціалізуємося в забезпеченні рецептурних і безрецептурних лікарських засобів в Україні, які головним чином зроблені індійськими фармацевтичними компаніями. Зусилля з досвідченим штатом і зосередженням на розвиток розвиток дозволили компанії стати однієї з відомих оптової дистриб'юторською компанією України. Менше ніж за десять років, який співробітничає із провідними Європейськими, Індійськими та Українськими виробниками через розподільну мережу, у такий спосіб серед наших партнерів (экс партнери) такі як:


Європейські виробники:

Brufarmexport, Medochemie Ltd, Maria Сlementine Martin Klosterfrau, ICN Switzerland, Novartis та інші.


Колишні європейські виробники:

Austria GmbH, Aventis, Balkanpharma, Biocehemie, Boehringer Ingelheim, Hexal, HMR, Jannsen Cilag, KRKA, Lek Pharmaceuticals dd, Marion Biotec, Polfa, Sagmel, Sopharma, Solco.

Індійські виробники:
Alembiс, Biomedicare, Cadila Pharmaceuticals, Cadila Healthcare, Dr. Reddy's Laboratories, IPCA Laboraties, Multani Pharmaceuticals Ltd, Makpar Pharmaceuticals Ltd, Panacea Biotech Pvt. Ltd., Ranbaxy, Unichem Laboratories, Unique Laboratories, Torrent Pharmaceuticals та інші.

Українські виробники:

 

 

Дарниця, Здоров'я, Киевмедпрепарат завод.

 

Площа офісних приміщень ТОВ " Рейнбо-Лтд" 2000 м2, сучасний і комп'ютеризований. Ділові відносини із клієнтами дозволяє складу систематично класифікувати медичну продукцію та система регулярного підтримування температури забезпечує необхідну якість продукції для покупця. 9 млн. доларів США в 2003-2004 роках і 65 % розвиток і в придбанні нових клієнтів і товарообігу компанії. ТОВ " Рейнбо-Лтд" у цей час працює з 50 оптовими надійними клієнтами, усього з 3000 компаніями по всій Україні.

 

 


Лікарських засобів пропонованих ТОВ " Рейнбо-Лтд" більш 300 найменувань. На Українському фармацевтичному ринку 30 лікарських засобів – ексклюзивні, які користуються більшим попитом і щороку постійно збільшується кількість ексклюзивних лікарських засобів, які рекомендуються Європейськими й Індійськими фармацевтичними виробниками. Стійка ціна, пропонована компанією підвищила валове виробництво до 19 млн
доларів США.

 

 

 

ТОВ " Ренйбо-Лтд" входить у Новий рік з більшими планами, постійними дослідженнями й розвитком фармацевтичної продукції необхідної лікарям, клієнтам і на ринку.


Рейнбо-Лтд 21 років

Мы рады проинформировать Вас, что с поддержкой наших поставщиков, клиентов, коллег и др. партнеров, и, конечно же, населения Украины компания ООО «Рейнбо-ЛТД» работает уже 21 лет в фармрынке Украины. Мы очень благодарны всем, без кого невозможно было бы достигнуть этого результата.


НОВИНИ

27.04.10 Митий ліцензійний склад Відкритий митний ліцензій склад. 04.09.09 Долар № 100
Архів новин

Прайс-лист

м. Київ, вул. Будіндустрії, 5-Б
Тел : +380/44/502-50-95..
Факс : +380/44/502-50-96
© ТОВ " Рейнбо-Лтд". Всі права захищені