ПОШУК

 

Історія

Історія ТОВ " Рейнбо-Лтд", почалася незабаром після падіння залізної завіси в СРСР, і може бути датована навіть декількома роками раніше з 1989, коли засновник компанії Шаши Бхушан Саурабх, почав працювати в області лікарських засобів із виробниками й поставляв ліків Міністерству охорони здоров'я України й іншим організаціям.

 


Величезний досвід у цій області й радикальні зміни на ринку підштовхнули його, щоб організувати таку структуру після краху СРСР, і отже ТОВ " Рейнбо-Лтд" було зареєстровано вповноваженим органом України 19.10.1993
р.

 

Так із цієї дати почався утвір одного з великих дистриб'юторів на сьогоднішній день і почалося це зі штату чотирьох людей.

 


Дата в нашій історії відзначена з величезною підтримкою Dee Pharma Ltd., Індія, яка підтримувала нашого засновника з усією її виробничою здатністю й приблизно 70 найменувань продукції були зареєстровані на новому ринку України. Незважаючи на несприятливі тенденції інфляції українського ринку, незважаючи на нестійкість, що й змінюються правила нашої країни, ТОВ " Рейнбо-Лтд" серед деяких провідних дистриб'юторів України на сьогоднішній день.


Сьогодні компанія займає почесне місце з більш ніж 100 співробітниками, які вкладають максимальні зусилля в її просування, із представництвами у всіх головних містах України. Мережа компанії дозволяє нам досягти навіть далі у віддалені області країни й надати ефективне обслуговування роздрібним продавцям, і отже служити людям України та взяти турботу на себе про їхнє здоров'я.

З тих пір ТОВ " Рейнбо-Лтд" не припиняє розвиток, і майже щороку нові виробники приєднуються до нашої компанії та представляє свою продукцію на ринку.

 

 

ТОВ " Ренйбо-Лтд" входить у Новий рік з більшими планами, постійними дослідженнями й розвитком фармацевтичної продукції необхідної лікарям, клієнтам і на ринку.


Заметный рост компаний ООО "Рейнбо лтд" :


м. Київ, вул. Будіндустрії, 5-Б
Тел : +380/44/502-50-95..
Факс : +380/44/502-50-96
© ТОВ " Рейнбо-Лтд". Всі права захищені