ПОШУК

 

Тофф Плюс капсули


Склад:

 

Кожна капсула містить Парацетамолу – 500 мг, Хлорфенірамину малеату – 2 мг, Декстрометорфану гідробромиду – 15 мг, фенилефрину гідрохлориду – 10 мг

 

Форма випуску:

 

Капсули

 

Виробник:

 

«Панацея Біотек ЛТД», Індія

Унікальна комбінація - швидке одужання

 


Унікальна комбінація для лікування симптомів застуди (підвищення температури тіла, нежить, закладенність носа, подразнення горла,  головний біль). Аналогів даного препарату по комбінації діючих речовин та формі випуску (капсула з гранулами) в Україні немає! Компоненти гранул, які знаходяться в кожній капсулі, завдяки кольору, гранул, по черзі всмоктуються забезпечує максимальну тривалість терапевтичного ефекту, а також безпеку по відношенню тканини печінки, в якій проходить метаболізм цих компонентів. Не містить фенілпропаноламіну гідрохлориду!


Показання до застосування: для лікування гострих респіраторних вірусних захворювань та  грипу з метою зниження температури тіла, нежиттю, чхання, закладенності носа, подразнення горла,  головного болю.


Спосіб застосування та дози: Дорослим та дітям від  14 років – по 1 капсулі кожні 4-6 годин.


Строк зберігання: 3 роки

Умови відпуску: по рецепту

Упаковка: 10 капсул у блістері 2 блістери в картонній упаковці 10 упаковок в груповій коробці 40 коробок у ящику
ке




м. Київ, вул. Будіндустрії, 5-Б
Тел : +380/44/502-50-95..
Факс : +380/44/502-50-96
© ТОВ " Рейнбо-Лтд". Всі права захищені