ПОШУК

 

Глікодин сироп від кашлю

Склад:
5 мл сиропу містять:

Декстрометорфану гідроброміду – 10 мг,
терпінгідрату – 10 мг,
левоментола – 3,75 мг

Форма випуску: Сироп

Виробник:
«Алембік Лімітед», Індія


Комбінований препарат від кашлю, який чинить протикашьлову, відхарківальну та пом'якшуючу кашель дії. Склад активних компонентів та їх мінімальне дозування ефективно впливає на всі патогенічні ланки кашльового рефлексу, що запезпечує швидкий ефект при кашлю будь-якого походження.

Декстрометорфан підвищує поріг чутдивості кашльвого центру довгастого мозку, не призводячи при цьому до пригнічення дихального центру. Він має протикашльову та седативну дію, не спричиняє ефекту звикання до препарату і не має знеболювальної дії.

Терпінгідрат підвищує секреторну функцію епітеліальних залоз дихальних шляхів, збільшує об'єм секреції і знижує в'язкість секрету, що виділяється. Також гіперпродукція слизу діє як захісний фактор, що обволікує запалену слизову оболонку респіраторних органів.
Левоментол має помірну спазмолітичну та заспокійливу дії, що знижує подразнення дихальних шляхів.


Показання:
гострі та хронічні захворювання органів дихання, що супроводжуються сухим непродуктивним кашлем; продуктивний кашель у початковій стадії; подразнюючий вологий кашель, що порушує загальний стан та сон хворого;, сиптоматичний кашель будь-якого походження; післяопераційний період, для усунення кашльового синдрому після порожнинних операцій.

Спосіб застосування та дози:
Дорослим: 1 мірна ложечка (5 мл) 3-4 рази на добу; дітям від 1 до 3 років - 1/4 мірної ложечки 2-3 рази на добу; від 4- до 6 років - 1/4 мірної ложечки 3-4 рази на добу; від 7 до 12 років - 1/2 мірної ложечки 3-4 рази на добу; з 14 років - 1 мірна ложечка 3-4 рази на добу.


Срок зберігання:
3 роки.


Умови відпуска:
без рецепта.


Упаковка:
1 флакон 100 мл в картонній упаковці 10 упаковок в груповій коробці 8 коробок у ящику.



м. Київ, вул. Будіндустрії, 5-Б
Тел : +380/44/502-50-95..
Факс : +380/44/502-50-96
© ТОВ " Рейнбо-Лтд". Всі права захищені